1 2 3 4 5 6

Kalendarium


PartnerzyLicznik odwiedzin: 2402898

Newsletter

Chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach? Podaj Twój adres email i kliknij przycisk Zapisz.Szukaj

Chcesz odnaleźć informację na stronie? Wpisz słowo kluczowe i kliknij przycisk Szukaj.Aktualność
XIV Konferencja Naukowo-Techniczna „Błękitny San”

XIV Konferencja Naukowo-Techniczna „Błękitny San”

Dubiecko 25 maja 2017

Związek Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na XIV Konferencję Naukowo-Techniczną „Błękitny San”

Konferencja odbędzie się w Dubiecku w dniu 25 maja 2017 roku z tematem przewodnim: Ochrona dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego istotą zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego na terenie Pogórza Dynowskiego

Konferencja poświęcona jest konstruktywnej wymianie poglądów i doświadczeń dotyczących zagadnień istoty zrównoważonego rozwoju turystyki i rekreacji na terenach przyrodniczo i kulturowo cennych oraz związanych z ochroną środowiska i dziedzictwa kulturowego wpływających na zachowanie i kształtowanie atrakcyjności turystycznej walorów przyrodniczo-krajobrazowych oraz podnoszenia jakości życia mieszkańców Pogórza Dynowskiego.Przedmiotem obrad będzie przedstawienie przez pracowników naukowych i doktorantów z różnych ośrodków naukowych Polski i regionu podkarpackiego dorobku w poszczególnych dziedzinach nauki związanych z turystyką, ochroną środowiska i dziedzictwa kulturowego.

Z uwagi na jednodniowy przebieg Konferencji liczba prezentowanych referatów będzie ograniczona. Spośród zgłoszonych referatów zostaną wytypowane przez Komitet Naukowy i Organizacyjny Konferencji tylko po jednym referacie z tej samej uczelni czy instytucji. Pierwszeństwo prezentacji będą miały te osoby, które po raz pierwszy zgłosiły swój udział w Konferencji, a ich wystąpienia obejmują tematykę z zakresu turystyki, ochrony środowiska i dziedzictwa kulturowego. Jednocześnie informujemy, że wszystkie zgłoszone referaty zostaną opublikowane w monografii, po uzyskaniu pozytywnej recenzji wydawniczej.

Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne. Szczegółowe informacje wszystkim zainteresowanym osobom udzielane będą na bieżąco.

Dokumenty do pobrania:

powróć do listy aktualności

 

 

 

WCZYTYWANIE