1 2 3 4 5 6

Kalendarium


PartnerzyLicznik odwiedzin: 2402907

Newsletter

Chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach? Podaj Twój adres email i kliknij przycisk Zapisz.Szukaj

Chcesz odnaleźć informację na stronie? Wpisz słowo kluczowe i kliknij przycisk Szukaj.Aktualność
Zapraszamy do udziału w projekcie Ekomuzeum w Krainie Błękitnego Sanu

Zapraszamy do udziału w projekcie Ekomuzeum w Krainie Błękitnego Sanu

28.06.2017 Dynów

Zapraszamy przedstawicieli baz noclegowych i gastronomicznych, aktywnych organizacji pozarządowych, lokalnych artystów, rzemieślników, opiekunów izb regionalnych i historii, przewodników z gmin: Dydnia, Nozdrzec, Dynów, Dubiecko, Krzywcza oraz miasta Dynów do aktywnego udziału w spotkaniu z zakresu tworzenia Ekomuzeum.

Zapraszamy przedstawicieli baz noclegowych i gastronomicznych, aktywnych organizacji pozarządowych, lokalnych artystów, rzemieślników, opiekunów izb regionalnych i historii, przewodników z gmin: Dydnia, Nozdrzec, Dynów, Dubiecko, Krzywcza oraz miasta Dynów do aktywnego udziału w spotkaniu z zakresu tworzenia Ekomuzeum W Krainie Błękitnego Sanu realizowanego wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Ziemi Dubieckiej, a współfinansowanego ze środków Województwa Podkarpackiego.

 Ekomuzeum W Krainie Błękitnego Sanu będzie stanowiło sieć rozproszonych na obszarze obiektów, które będą tworzyły żywą i działającą kolekcję, obrazującą wartości przyrodnicze i kulturowe oraz dorobek jego mieszkańców. Ekomuzeum czyli „muzeum bez murów” to nie tylko miejsca, obiekty i zabytki ale przede wszystkim LUDZIE tworzący szlak turystyczny łączący najpiękniejsze miejsca i najciekawszych ludzi. Stworzenie sieci pozwoli na zachęcanie turystów do odwiedzania obszaru, a tym samym korzystania z baz noclegowych i gastronomicznych oraz wzajemnym polecaniu siebie nawzajem.

W ramach projektu organizujemy spotkania, których celem jest przekazanie informacji na temat tworzenia sieci Ekomuzeum i korzyści z jego działania oraz możliwości wykorzystania lokalnych zasobów i dziedzictwa kulturowego do rozwoju i promocji doliny Sanu.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem prosimy o wybranie dogodnego terminu i zgłaszanie się poprzez wypełnienie karty zgłoszenia, która stanowi załącznik do pisma:

- 4 lipca 2017 roku godz. 10.00 -  Dwór w Babicach,

- 6 lipca 2017 roku godz. 13.00 - sala narad Urzędu Gminy w Dynowie, ul. ks. J. Ożoga 2,

- 7 lipca 2017 roku godz. 10.00 - sala narad Urzędu Gminy w Nozdrzcu,

- 10 lipca 2017 roku godz. 10.00 - Urząd Gminy w Dubiecku,  sala nr 5,

- 11 lipca 2017 roku godz. 13.00 - sala narad Urzędu Gminy w Dydni.

UWAGA: WSZYSTKIE SPOTKANIA I SZKOLENIA ORAZ PRZYSTĄPIENIE DO SIECI EKOMUZEUM W KRAINIE BŁĘKITNEGO SANU SĄ BEZPŁATNE DLA UCZESTNIKÓW!

Więcej informacji można uzyskać w Biurze ZGTPD przy ul. Rynek 2 w Dynowie, tel. 16 65 21 990 

Dokumenty do pobrania:

powróć do listy aktualności

 

 

 

WCZYTYWANIE