1 2 3 4 5 6

Kalendarium


PartnerzyLicznik odwiedzin: 2214331

Newsletter

Chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnych wydarzeniach? Podaj Twój adres email i kliknij przycisk Zapisz.Szukaj

Chcesz odnaleźć informację na stronie? Wpisz słowo kluczowe i kliknij przycisk Szukaj.Księga gości Związku Gmin Pogórza Dynowskiego

CAPTCHA Image

Wpisz treść z obrazka: *     » Zmień obrazek

Dodaj treść wpisu do księgi gości
Wpisy w księdze gości

Marta Bobola (fasi.bm@onet.eu)

Wpis dodano: 2011-11-06

Jestem pod wrażeniem:) gratuluję

Gabriel Potoczny (potoczny.gabriel@gmail.com)

Wpis dodano: 2013-12-07

Moje rodzinne strony zawsze mile wspominam.

Jacek Makulski (jacek.makulski@pulsbieszczadow.com.pl)

Wpis dodano: 2014-08-30

Jako redaktor naczelny Puls Bieszczadow serdecznie gratuluje bede czesto tu zaglondal

Elzbieta Rybarska (stella7771@wp.pl)

Wpis dodano: 2015-08-08

Witam serdecznie Wspomnienia dzieciństwa pozostają zywa lekcja na cale zycie..Dynow i okolice sa czescia mojego!Dzieki mojemu Tatce!Walczac z bandami upa(!)oddal cala swa mlodosc tragicznej historii Polski..ale wspomnienia przyjazni,wdziecznosci okolicznej ludności pozostaly na cale zycie w naszym domu, oddalonym o setki kilometrow..!Często wracal myślami,a wakacyjne wojaże kierowaly nas w Jego strony mlodzinczych lat..i tak pozostalo..Tatki już nie ma,ale historia trawa,przenoszona na następne pokolenie..wrzesnowy wypad w cudowne oklice Dynowa,dedykuje moim Kochanym Rodzicom..pozdrawiam,Ela z Poznania:)

Bogusław Stankiewicz

Wpis dodano: 2016-02-18

Na poczatek świetne miejsce proponuję trasy wędrówek przedstawić jako ślady GPS np Traseo lub podobne aplikacje. ewentualnie zrzuty z map. Stwórzcie stronę na której turysta dowie się wszystkiego i będzie mógł zaplanować pobyt, czas i miejsce. Teraz trochę krytyki: czy administratora serwisu nie zastanawia dlaczego z miejsca na wpisy dla gości ta zakładka stała się tanim miejscem dla biednych przedsiębiorców na reklamowanie swoich "firm", nie pozwalajcie na reklamowanie działalności gospodarczej w tym miejscu. Usuńcie te wpisy lub za odpowiednią opłatą niech się reklamują w innym miejscu.

Gabriel Potoczny (potoczny.gabriel@gmail.com)

Wpis dodano: 2016-04-10

Wpisuję się ponownie i ubolewam, że tak mało osób dokonało wpisów. Dynów to moja podstawówka i zawodówka. Szkoda, że tablica na budynku Szkoły Podstawowej do której uczęszczał b. Wicepremier Szałajda została zdjęta w związku jak przypuszczam ze zmianą właściciela. A szkoda ponieważ to wielka pamiątka Dynowa, ten stary budynek.Tu pobierały naukę całe pokolenia mieszkańców Dynowa. Okropne przeżycia związane są z okresem okupacji hitlerowskiej oraz tuż po wojnie gdy za Sanem grasowały bandy UPA. Pamiętam jak pewnego razu byłem świadkiem jak Wojsko Polskie konwojowało przez Dynów wyłapanych banderowców UPA. Przed udaniem się do spania co wieczór wychodziło się przed dom obserwować, czy sąsiednie lub dalej położone domy nie zostały przez bandy UPA podpalone. Najbardziej niebezpiecznie było w okresie gdy San był zamarznięty, wówczas banderowcy przechodzili bez problemu przez San do Dynowa.Mam wiele wspomnień, ale nie sposób w tym miejscu o nich pisać. Namawiam do wpisywania się do tej Księgi gości. Z poważaniem : G.P.

STRONA 1/1

 

 

 

WCZYTYWANIE