Pierwsze inauguracje questów

W Krzywczy (26 maja) i w Dynowie (29 maja) odbyły się pierwsze inauguracje questów.

W krzywieckim pod nazwą „Wielki człowiek w małej miejscowości” wzięli udział uczestnicy Gminnego Święta Rodziny. Towarzyszyła im pełna determinacja by odnaleźć ukryty skarb, mnóstwo dobrego humoru oraz cudowna pogoda. Natomiast w Dynowie w grywalizacji questu „Piękne miasto, które z długiej historii słynie” wzięli udział uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej, którzy z niezwykłym zaangażowaniem odkrywali tajemnice miasta i przyrody by na końcu cieszyć się z odnalezionego skarbu i nagród. Zapraszamy do fotorelacji.

Gratulujemy wygranym oraz dziękujemy wszystkim uczestniczącym w naszej inauguracji!

PS. Na czym polega inauguracja questu?

Quest to gra terenowa, podczas której grupy 4-osobowe pokonywały nieoznakowaną w terenie trasę. Kierunek poznawali rozwiązując kolejne zagadki, rebusy i zadania umieszczone w opisie questu. Na końcu trasy czekał skarb: symboliczna pieczątka, kształt do odrysowania na ulotce lub wirtualny dyplom w aplikacji mobilnej.

Zwycięscy mogli się cieszyć z atrakcyjnych nagród, natomiast dla pozostałych uczestników również mieliśmy przygotowane upominki – dyplomy oraz bidony.

Zadanie „Z questem odkrywamy tajemnice przyrody” realizowane jest w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej finansowanego ze środków NFOŚiGW i WFOŚiGW z Rzeszowa

Skip to content